OŚWIĘCIM. Krzysztof Wielicki odwiedzi stolicę powiatu oświęcimskiego

29 stycznia 2020 Autor: zyg
OŚWIĘCIM. Krzysztof Wielicki odwiedzi stolicę powiatu oświęcimskiego
Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu serdecznie zaprasza 6 lutego 2020 o godz. 17:00 do auli, na spotkanie z człowiekiem legendą i jednym z najwybitniejszych wspinaczy w historii himalaizmu - Krzysztofem Wielickim.

Krzysztof Wielicki to polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista. Piąty człowiek na Ziemi, który zdobył koronę Himalajów i Karakorum, czyli wszystkie 14 ośmiotysięczników. Jest także laureatem Złotego Czekana za całokształt dokonań. W czwartek, 6 lutego o godz. 17:00, będzie świetna okazja na spotkanie i zadanie pytania, czy zamienienie z nim kilku słów. Spotkanie jest organizowane przez Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych O / PTTK Oddział Ziemi Oświęcimskiej, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu. Będzie można również kupić książki i otrzymać autograf. Wstęp na spotkanie jest wolny. Zapraszamy serdecznie.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy