OŚWIĘCIM. Kupując kalendarz ze zdjęciami Oświęcimia pomagasz Lence Kożuch

10 grudnia 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Kupując kalendarz ze zdjęciami Oświęcimia pomagasz Lence Kożuch

To już kolejna edycja kalendarza ściennego z fotografiami Oświęcimia oraz Ziemi Oświęcimskiej. Zdjęcia do kalendarza na 2020 rok wykonali ludzie, którzy w tej idei dostrzegli ziarno potencjału pomocy najmłodszym – Dariusz Łakomy, Jarosław Fiedor oraz patrzący na świat z lotu ptaka Piotr Strycharski z Sky Foto Studio.

-Wszystkie prace zostały zamieszczone w przygotowanym wcześniej projekcie z pewnymi charakterystycznymi już cechami, nawiązującymi do wydania z roku ubiegłego. Dołożono wszelkich starań, aby zdjęcia były zróżnicowane, ciekawe i by zajmowały jak największą przestrzeń na kartach kalendarza – Artur Grzegorzek, pomysłodawca akcji.

Kalendarz wykonany jest wysokiej jakości na papierze kredowym i tradycyjnie spięty estetyczną czarną spiralą wraz z zawieszką.

Wydrukowany na wysokiej jakości, kredowym papierze. Całość jest tradycyjnie spięta estetycznie metalową, czarną spiralą wraz z zawieszką.

Kalendarz w cenie 29 zł można zakupić na stronie internetowej lub w jednym z trzech punków na terenie Oświęcimia: Zakład Fotograficzny Chromat – ul. Mickiewicza 6, Park Family Fun – ul. Zaborska 33 oraz Cafe Berfson – pl. Księdza Jana Skarbka 5.

Kalendarz można też zakupić wpłacając pieniądze bezpośrednio na konto fundacji, jednakże wcześniej należy napisać maila na adres zamówienie@naszkalendarz.pl.

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2349 pomoc dla Lenki Kożuch”

Wydawcy dziękują serdecznie sponsorom, pomagającym odważnie w realizacji ich pomysłu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy