OŚWIĘCIM. Kura spacerowała po Osiedlu Chemików…

04 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. OTOZ Animals

fot. OTOZ Animals

W środę tuż przed godziną 12 dyżurny Straży Miejskiej w Oświęcimiu otrzymał zgłoszenie dotyczące błąkającej kurze przy jednym z bloków na przy ulicy Budowlanych. O zaistniałej sytuacji zostało powiadomione Oświęcimskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals, które na miejsce wysłało pracownika alarmowego.

-Kura spokojnie spacerowała między blokami i skubała resztki zmarzniętej trawy. Przy próbach złapania strasznie się awanturowała i stawiała opór, ale w końcu się udało – informuje OTOZ Animals.

Ruda kura otrzymała imię Klara i trafiła tam, gdzie z reguły żyją kury, czyli na wieś.

-Teraz Klara zamiast bloków, samochodów i zdziwionych gołębi będzie oglądała pola, łąki i kurze koleżanki – informują pracownicy OTOZ Animals.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Hotlin, 06.12.2019 19:05
Ja bym przyga
ął taka kurkę, rosołek wyśmienity taki jaki lubi Prezesik jak u mamy.
Krissuper, 06.12.2019 17:48
Na wieś, a później do gara.
Student, 04.12.2019 21:27
O kura!