OŚWIĘCIM. Kurier zgubił paczkę. Ucierpiał inny pojazd

21 listopada 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Kurier zgubił paczkę. Ucierpiał inny pojazd
W poniedziałek tuż przed południem na ulicy Chemików w Oświęcimiu doszło do nietypowego zdarzenia drogowego.


Kierujący ciężarową scanią mieszkaniec Będzina musiał niezwłocznie się zatrzymać z powodu uszkodzonego ogumienia. Szybko okazało się, iż przyczyną usterki był metalowy element, na którą najechał pojazd.


-Kierowca nie miał jednak problemów z ustaleniem sprawcy zdarzenia, ponieważ na paczce były adresy zarówno nadawcy jak i adresata. Mężczyzna powiadomił firmę, która nadała przesyłkę oraz Policję – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Na miejscu pojawił się mieszkaniec śląska, który jako kurier zgubił przesyłkę. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy