OŚWIĘCIM. Leczenie poezją. Wiersze Karola Ptaszkowskiego w Galerii Książki

17 września 2018 Autor: adm
OŚWIĘCIM. Leczenie poezją. Wiersze Karola Ptaszkowskiego w Galerii Książki

Znany i ceniony oświęcimski lekarz Karol Ptaszkowski, poza leczeniem chorych, ma też inne pasje. Jedną z nich jest pisanie wierszy. Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimia zaprasza 20 września o godz. 18 na wieczór autorski pt. "Muzykowierszoterapia".

- "Muzykowierszoterapia" to premiera tomiku "Wierszoterapia. Wybór", autorstwa p. Karola Ptaszkowskiego, znanego oświęcimskiego lekarza i społecznika. Premierze będzie towarzyszył występ Chóru Auxilium z Oświęcimia oraz Chóru "Wrzos" z Głębowic - informuje Anna Gałgan z oświęcimskiej książnicy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy