OŚWIĘCIM. Life Festival, czyli dla każdego coś interesującego

22 kwietnia 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Life Festival, czyli dla każdego coś interesującego
Do grona gwiazd, które zagrają na tegorocznym Tauron Life Festival Oświęcim, dołączyli legendarni brytyjscy Dusiciele, czyli The Stranglers. Oprócz posłuchania dobrej muzyki i obejrzenia na żywo gwiazd światowego formatu, w tej edycji festiwalu będzie można wybrać się na spektakl, w którym wystąpią znani polscy aktorzy, oraz wziąć udział w biegu ulicznym.

Koncertu grupy The Stranglers, który odbędzie się 16 czerwca, z niecierpliwością oczekują zarówno fani zespołu, jak i osoby profesjonalnie związane z branżą muzyczną. Nic dziwnego - ta kapela miała ogromny wpływ na rozwój muzyki rockowej.

The Stranglers to klasyka brytyjskiego rocka, a jednocześnie zespół, którego nie da się przypisać do jednego nurtu muzycznego. W jego skład wchodzą Jet Black (perkusja), Jean-Jacques Burnel (wokal i gitara basowa), Dave Greenfiled (klawisze) i Baz Warne (wokal i gitara). Zespół nagrał do tej pory siedemnaście albumów, podbijając serca fanów piosenkami takimi jak “Golden Brown”, “Always The Sun”, “Skin Deep” czy “Midnight Summer Dream”.

- Ich muzyka to mieszanka dynamicznych dźwięków z popem na bardzo dobrym poziomie. Jak na wywodzących się z punk rocka wykonawców, to przebojami mogliby obdarować wielu innych wykonawców - podkreśla Tomasz Dereszyński z „Polska The Times”.

Do grona wykonawców tegorocznej edycji TLFO dołączyła także Totemo, izraelska artystka wykonująca muzykę elektroniczną oraz indie. W jej twórczości znajdziemy wciągające, futurystyczne melodie, którym towarzyszą niebanalne teksty - dotyczy to zwłaszcza piosenek z płyty “Desire Path”, które artystka napisała w okresie walki z chorobą nowotworową.

TLFO to wielkie muzyczne emocje i ogromna dawka pozytywnej energii, również w sportowym wydaniu. W tym roku, już po raz szósty, organizatorzy zapraszają wszystkich aktywnych do udziału w biegu ulicznym, który odbędzie się 16 czerwca, pod nową nazwą: Run 4 Life. Wystartują w nim również jego ambasadorzy: mistrz olimpijski Robert Korzeniowski i trenerka gwiazd Ada Palka.

Program Life Festival Oświęcim 2018

Czwartek,14 czerwca

Oświęcimskie Centrum Kultury

Spektakl "Bożyszcze Kobiet" Neila Simona (godz. 19.30). Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Dereszowska i Anna Modrzejewska wystąpią w sztuce “Bożyszcze Kobiet” najpopularniejszego komediopisarza na świecie, Neila Simona!

Piątek, 15 czerwca

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Legionów 15)

Wystąpią: Alvaro Soler, Carlos Santana, Blue Cafe, Vera Jonas.

Sobota, 16 czerwca

Osiedle Zasole

Bieg uliczny Run 4 Life

Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Legionów 15)

Wystąpią: Europe, The Sranglers, Punk Alive (m.in. Kazik, Darek Malejonek, Tomasz Budzyński, Siczka, Melon, Kefir), L.U.C., Totemo.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin, 22.09.2018 23:26
This ist Fake News! Ni many-no festival!

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74