OŚWIĘCIM. Łobuzy kolejną gwiazdą Święta Miasta 2018

31 stycznia 2018 Autor: sz
Łobuzy - BlueStar music club

Łobuzy - BlueStar music club

Podczas tegorocznego Święta Miasta Oświęcim nie zabraknie muzyki disco-polo. W sobotę dla oświęcimskiej publiczności zagra zespół Łobuzy.


-Oficjalnie mogę potwierdzić, że zespół Łobuzy zagra w Oświęcimiu w pierwszą sobotę września – powiedziała nam Izabela Sokołowska, management zespołu.

Ich największe przeboje to „Ona czuje we mnie piniądz” oraz „Dla Ciebie kupię se spodnie”. Łobuzy wystąpiły też z Pięknym Dawidem. Wspólnie zasłynęli z piosenki „Łobuz kocha najbardziej”.

Wkrótce podamy kolejną gwiazdę!

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy