OŚWIĘCIM. Long & Junior zaśpiewa na 8. urodzinach Galerii Niwa

12 września 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Long & Junior zaśpiewa na 8. urodzinach Galerii Niwa

W najbliższą sobotę Galeria Niwa zaprasza na Festyn Rodzinny organizowany z okazji 8. urodzin. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 12.00

Na ten dzień zaplanowano urodzinowy konkurs, w którym do wygrania będzie telewizor 40' oraz 32'', a także laptop, kino domowe i inne nagrody.

Na dzieci będą czekać m.in. dmuchańce, zabawy z animatorami, gry i zabawy oraz konkursy. Dorośli będą mogli skosztować kiełbaski z grilla. Nie zabraknie także urodzinowego tortu.

Tort i kiełbaski to oczywiście... kalorie, ale organizatorzy zadbali również o to, by być w ruchu nie tylko podczas robienia zakupów, ale także poprzez sport. Fitness Club 24 z Oświęcimia zaplanował pokazy instruktorskie z konkursami i nagrodami, natomiast Vision Body zaprezentuje pokaz specjalny, innowacyjny trening EMS – również z nagrodami. Miłośnicy aktywnego trybu życia przygotowano maraton na trampolinach Fit and Jump by Avocado Fit&Dance.

O godzinie 18.00 na scenie pojawi się sobowtór Maryli Rodowicz, który zapewne przypomni znane wszystkim – młodym i starszym, znakomite utwory gwiazdy polskiej estrady.

„Tańcz, tańcz, tańcz”, czy też „Kolorowa sukienka” - to jedne z największych hitów ostatnich lat, które na estradzie przed Galerią Niwa o godzinie 20.00 wykona zespół Long & Junior

-Nie może Was tam zabraknąć – zapraszają organizatorzy.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Endriu, 12.10.2017 21:11
obiektyw po naszemu to Długi i Młody taki nasz duet Żwirka i Muchomorka :)
obiektyw, 13.09.2017 10:21
zespół Long & Junior, a kto to niby jest?