OŚWIĘCIM. Małopolska TOUR. Finał przeszedł najśmielsze oczekiwania!

10 września 2018 Autor: red
Fot. UMWM

Fot. UMWM

Blisko dwa tysiące rowerzystów uczestniczyło w finale tegorocznego Małopolska Tour. Odjechali z medalami i w świetnych humorach, bo na Bulwarach nad Sołą było mnóstwo atrakcji – od konkursów, przez stoiska i pokazy akrobacji, po koncerty gwiazd. W ekstazę wprowadziły licznie przybyłych wieczorem mieszkańców muzyczne gwiazdy - Lao Che i Organek.


Organizatorem tego niezwykle udanego wydarzenia był Małopolski Urząd Marszałkowski w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wczorajszego rajdu i imprez towarzyszących temu wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy