OŚWIĘCIM. Małopolska TOUR już na Bulwarach. Start w południe

09 września 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Małopolska TOUR już na Bulwarach. Start w południe

Od godz. 10 trwają zapisy na Małopolska TOUR. Start rajdu w południe z oświęcimskich Bulwarów. Cykliści mają do wyboru trzy trasy o różnym stopniu trudności. Natomiast od godz. 18 rozpoczną się koncerty. Wystąpią Ørganek i Lao Che.

Na Bulwarach oprócz rowerowych zmagań na trasach o różnej długości: mini (16 km), midi (31 km) lub maxi (36 km), będzie też wielu atrakcji, a wśród nich koncertów Lao Che i Ørganka, pokazów ewolucji na rowerach MTB, BMX i bicyklach czy przejażdżek na zabytkowych rowerach.

To jednak nie wszystko – każdy będzie mógł też “wykręcić” samodzielnie pyszny koktajl na blender bike’u, a nawet spróbować jazdy po mobilnym torze grawitacyjnym. Zapisy do udziału w rajdzie w godz. 10 -11.45. Start o godz. 12.

Wszyscy uczestnicy na starcie otrzymają koszulkę i numer startowy, a na mecie – posiłek pozwalający na regenerację sił. Od godz. 18 planowane są występy zaproszonych artystów.

Więcej:http://www.malopolskatour.pl/

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy