OŚWIĘCIM. Matki kontra ZUS. Niemy protest w Oświęcimiu

08 stycznia 2020 Autor: zyg


fot. zyg

fot. zyg

Od rana w całym kraju trwa protest matki kontra ZUS. Przed budynkiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Oświęcimiu kobiety wywiesiły dziecięce ubranka z napisami.

Na powieszonych śpioszkach, czy też koszulkach znalazły się takie hasła jak „ZUS okrada dzieci”, „Niemy protest matek”, „Protest matki kontra ZUS”, „ZUS łamie prawo” oraz „ZUS łamie KPA”. Pojawił się też transparent z hasłem „Jestem matką protestuje – nie ma mnie tu bo pracuje. Niemy protest”.

Ruch Społeczny Matki kontra ZUS "deklaruje walkę z tym niegodnym systemem oraz wsparcie dla wszystkich poszkodowanych kobiet i rodzin".

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
mieszkaniec, 09.01.2020 10:59
Podziękujcie tym matkom co oszukały , naciągały zus. Wystarczyła luka w prawie i już trzeba było wyciągać niesłusznie należące pieniądze. Wszystkie o tym wiecie i jeszcze protestujecie obłuda z waszej strony. W jaki sposób ma się zus bronić . Protestujcie o ukaranie tych co okradły zus.