OŚWIĘCIM. Miejska Biblioteka Publiczna ponownie otwarta

01 grudnia 2020 Autor: sz
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Od dzisiaj (1.12) ponownie została otwarta Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu. „Galeria Książki” otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00.

Bibliotekarze przypominają, iż w dalszym ciągu obowiązuje reżim sanitarny. Na terenie obiektu należy mieć zasłonięty nos i usta oraz dezynfekować usta. Ilość osób, które mogą przebywać w bibliotece jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
dezynfekcja, 01.12.2020 15:05
"Na terenie obiektu należy mieć zasłonięty nos i usta oraz dezynfekować usta." Zgadzam się zwłaszcza co do dezynfekcji ust :)