OŚWIĘCIM. Miejska Strefa Kibica na Rynku. Wielkie emocje na dużym ekranie

12 czerwca 2018 Autor: red
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

W najbliższy czwartek, 14 czerwca, na oświęcimskim rynku rusza Miejska Strefa Kibica. Na ekranie o wymiarach 6 na 3 metry oświęcimianie oraz goście i turyści, odwiedzający miasto, będą mogli obejrzeć Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018.

Do dyspozycji kibiców będzie 150 wygodnych leżaków, chociaż biorąc pod uwagę poziom spodziewanych emocji nie sposób będzie na nich usiedzieć.

- Inauguracja Miejskiej Strefy Kibica nastąpi podczas meczu otwarcia, 14 czerwca o godz. 17, pomiędzy Rosją a Arabią Saudyjską - informuje oświęcimski magistrat, zapraszając fanów piłki nożnej do Miejskiej Strefy Kibica i wspólnego radosnego oraz kulturalnego kibicowania.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy