OŚWIĘCIM. Mieszkanka Oświęcimia i policjanci pomogli 60-latkowi

25 marca 2020 Autor: red
OŚWIĘCIM. Mieszkanka Oświęcimia i policjanci pomogli 60-latkowi
W minioną niedzielę oświęcimianka idąc chodnikiem wzdłuż ulicy Słowackiego zauważyła starszego mężczyznę, który spacerując z psem wywrócił się i nie mógł się podnieść. Kobieta natychmiast podbiegła do seniora by pomóc mu wstać, lecz widząc, że mężczyzna doznał urazu twarzy zaczęła wzywać pomoc. Zdarzenie zauważyli przejeżdżający ulicą policjanci.

-Mundurowi błyskawicznie zatrzymali radiowóz, a następnie zabierając apteczkę oraz środki ochrony osobistej, podbiegli, aby udzielić seniorowi pomocy. Mężczyzna był przytomny, więc policjanci przykryli go kocem termicznym, a następnie monitorowali jego funkcje życiowe – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Przyczyną zasłabnięcia 60-letniego mężczyzny była utrata świadomości w wyniku nagłego spadku poziomu cukru we krwi. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy