OŚWIĘCIM. Mikołajki w Restauracji La Rossa dla 7-letniego Tymka

05 grudnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Mikołajki w Restauracji La Rossa dla 7-letniego Tymka
Już jutro 6 grudnia, czyli Mikołajki. Restauracja La Rossa pomaga potrzebującym nie od dziś. W dniu jutrzejszym postanowili zorganizować imprezę dla najmłodszych, która wesprze chorującego na nowotwór 7-letniego Tymka.

U Tymka wykryto bardzo rzadką chorobę Neurofibromatozę. Choroba ta objawia się zmianami nowotworowymi na całym ciele, oczach oraz zmianami w głowie. Aktualnie 7-latek posiada glejaka nerwu wzrokowego.

Choroba postępuje bardzo szybko, jednakże chłopczyk w dalszym ciągu chodzi do przedszkola. Tymek jest radosnym dzieckiem, który kocha muzykę i lubi tańczyć.

-W trakcie imprezy odbędą się warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Dzieci pod okiem szefa kreatywnego Sebastiana „Szromu” Schrom przygotują ciastka, pierniczki oraz inne słodkości – mówi Tomasz Matlak, właściciel Restauracji La Rossa.

O gry, zabawy i inne atrakcje zadba Park Family Fun, współorganizator imprezy. Bilet na Mikołajki kosztuje 10 zł. Całkowity dochód z biletów wstępów zostanie przeznaczony na leczenie 7-letniego Tymka. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16.00.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy