OŚWIĘCIM. „Minionek” pomógł młodemu cukiernikowi

12 października 2017 Autor: sz
fot. Facebook

fot. Facebook

Mikołaj Klimczyk jest uczeniem oświęcimskiego „Ekonomika” i ma talent cukierniczy. Uczeń klasy IIIw, wziął udział w konkursie „Mam zawód. Mam fantazję – Torciki deserowe z marcepanem” i zajął III miejsce. Mikołaj Klimczyk przygotował tort z... Minionkiem.

Młody cukiernik odbierze swoją nagrodę podczas Gali Kształcenia Zawodowego, która odbędzie się końcem roku.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy