OŚWIĘCIM. Mobilne muzeum zaparkuje przed "Chemikiem"

19 września 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Mobilne muzeum zaparkuje przed "Chemikiem"

W dniach 26-27 września w Oświęcimiu gościć będzie Mobilne Muzeum Multimedialne. Urządzenia najnowszej generacji, setki archiwalnych fotografii i dokumentów, fragmenty historycznych filmów, hologramy, nowoczesne animacje i interaktywne aplikacje tworzą fascynującą narrację poświęconą Niepodległej, zapraszając osoby zwiedzające do wspólnej wędrówki w czasie i przestrzeni.

Niezwykłe spotkanie z historią odbywa się w mobilnym module ekspozycyjnym, przystosowanym do podróży po całym kraju.

- W tej nowoczesnej formie można obejrzeć wystawę przygotowaną z inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy w ramach uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podróż Muzeum Multimedialnego po Polsce ma na celu włączenie się w świętowanie wspomnianego jubileuszu, dopełniając swym przesłaniem lokalne obchody - przybliża Katarzyna Golec z Mobilnego Muzeum Multimedialnego.

Każdy odwiedzający wystawę będzie mógł złożyć swój podpis w okolicznościowej księdze, powstałej z okazji stulecia odzyskania Niepodległości. Zwiedzanie wystawy jest nieodpłatne.

Mobilne Muzeum będzie można odwiedzić w Oświęcimiu 26 września (w godz. 12 - 18) i 27 września (w godz. 10 - 16) przy popularnym "Chemiku".


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Voland, 19.09.2018 20:42
Byłem w wielu muzeach na świecie,ale w mobilnym jeszcze nie.Chętnie sprawdzę.