OŚWIĘCIM. Mogło dojść do tragedii. Na szczęście spłonął tylko fotel

08 stycznia 2020 Autor: zyg
OŚWIĘCIM. Mogło dojść do tragedii. Na szczęście spłonął tylko fotel

W nocy z piątku na sobotę około godziny 22 policjanci otrzymali zgłoszenie o zadymieniu w jednym z bloków przy ulicy Olszewskiego w Oświęcimiu. W pobliżu było dwóch mundurowych z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy natychmiast pojawili się pod wskazanym adresem.

-Po wejściu do klatki schodowej szybko zlokalizowali mieszkanie, z którego wydobywał się dym. Drzwi do mieszkania były uchylone. Policjanci zachowując względy bezpieczeństwa weszli do wnętrza, otworzyli okna, a następnie dokonali sprawdzenia mieszkania – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -W jednym z pomieszczeń odnaleźli, leżącego na tapczanie nieprzytomnego mężczyznę – dodaje rzeczniczka.

Policjanci błyskawicznie wynieśli mężczyznę z mieszkania i przekazali przybyłym na miejsce strażakom. Następnie wraz z strażakami sprawdzili, czy inni mieszkańcy bloku są bezpieczni.

Przyczyną zadymienia klatki schodowej było zaprószenie ognia. Spaleniu uległ jedynie fotel znajdujący się w mieszkaniu 57-latka. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy