OŚWIĘCIM. Motocyklista chciał uniknąć zderzenia z samochodem. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca zdarzenia

03 listopada 2019 Autor: zyg
fot. zyg

fot. zyg

W sobotę w godzinach popołudniowych na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu mogło dojść do tragicznego wypadku. Na szczęście zakończyło się kolizją, natomiast sprawca zdarzenia odjechał z miejsca.

Z naszych ustaleń wynika, iż nieznany sprawca wyjeżdżając z ulicy Gospodarczej w prawo, w kierunku Zatora wymusił pierwszeństwo przed nadjeżdżającym od strony Oświęcimia motocyklistą. Kierujący motocyklem marki honda, 54-letni mieszkaniec Grodziska, by nie uniknąć zderzenia z pojazdem przewrócił się celowo na jezdni, a jednoślad uderzył w jadącego z naprzeciwka volkswagena passata, którym kierował 65-letni mieszkaniec Pisarzowic.

W tym zdarzeniu na szczęście ucierpiały tylko pojazdy. Nikomu nic się nie stało. Dokładnymi okolicznościami tego zdarzenia oraz ustaleniem sprawcy tego zajścia wyjaśnią oświęcimscy policjanci.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy