OŚWIĘCIM. Motocyklista stracił prawo jazdy na trzy miesiące

19 października 2017 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W sobotnie popołudnie policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który z nadmierną prędkością jechał ulicą Ceglaną w Oświęcimiu.

-Pomiar prędkości wskazał, aż 141 km/h, przy dozwolonej prędkości 50 km/h. Jak się okazało za kierownicą yamahy siedział 27-letni oświęcimianin – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za przekroczenie prędkości o 91 km/h motocyklista otrzymał mandat karny oraz punkty karne. 27-letni mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy.

-Materiały sprawy zostały przesłane do Starostwa Powiatowego, celem wydania decyzji dotyczącej zatrzymania jego uprawnień do kierowania na trzy miesiące – dodaje Małgorzata Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy