OŚWIĘCIM. Muzyczna uczta w Café Bergson

07 lutego 2018 Autor: png
Daniel Spaleniak wystąpi na scenie muzycznej w Café Bergson. Fot.facebook.com/danielspaleniakmusic

Daniel Spaleniak wystąpi na scenie muzycznej w Café Bergson. Fot.facebook.com/danielspaleniakmusic

Daniel Spaleniak wystąpi 1 marca (godz. 19) na scenie muzycznej w Café Bergson. To znakomita wiadomośc dla wszystkich miłośników bluesa wymieszanego z folkiem. Bilety w cenie 35 złotych są do nabycia w Café Bergson, przy oświęcimskim Placu ks. Jana Skarbka 2. Rezerwacje na cafe@ajcf.pl. Ilość miejsc jest ograniczona!

Daniel Spaleniak to 25-letni artysta pochodzący z Kalisza. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę "Back Home" można usłyszeć w telewizyjnym kryminalnym serialu "Elementary", a "Why" w popularnej produkcji "The Path".

Jego debiutanki "Dreamers" to jedno z najciekawszych wydawnictw ostatnich dwóch lat dostrzeżonych przez najważniejszych krytyków muzycznych. Drugi album "Back Home" ukazał się w 2016 roku, ale Daniel Spaleniak już pracuje nad kolejnym wydawnictwem.

Zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive oraz w sierpniu 2016 nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Karolina, 07.02.2018 19:56
Hee??!!!