OŚWIĘCIM. Muzyczne i taneczne sobotnie przedpołudnie na oświęcimskim Rynku

10 czerwca 2019 Autor: red
OŚWIĘCIM. Muzyczne i taneczne sobotnie przedpołudnie na oświęcimskim Rynku
W sobotę Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu zorganizował na oświęcimskim Rynku imprezę plenerową. Celem wydarzenia była prezentacja młodych ludzi działających przy Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu. Zapraszamy do obejrzenia materiału telewizyjnego.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Galicja, 10.06.2019 22:18
[ciach!] ,dzień dobry!
Normalny, 10.06.2019 15:05
A kogo obchodzi taka parada malutko uczestników. Tylko nie mów nikomu.....
inz.mamoń, 10.06.2019 08:06
a o Marszu dla Życia i Rodziny cos napiszecie? o wynikach wyborów w Oświęcimiu cisza...boli? ma boleć:)