OŚWIĘCIM. Na feralnym skrzyżowaniu zderzyły się trzy samochody

15 października 2020 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

Około godziny 14.15 na skrzyżowaniu al. Tysiąclecia z ul. Śniadeckiego doszło do kolejnej niebezpiecznej kolizji. Tym razem na feralnym skrzyżowaniu zderzyły się trzy pojazdy.

Mieszkanka Wadowic, która kierowała volkswagenem, podczas wyjazdu z al. Tysiąclecia w lewo na ulicę Śniadeckiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mieszkańcowi Poręby Wielkiej, który jechał ul. Śniadeckiego peugeotem. Wskutek zderzenia oba pojazdy uderzyły w trzeci samochód marki opel, którym kierował mieszkaniec Oświęcimia.

-Na szczęście w tym zderzeniu pojazdów nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Kierująca volkswagenem za spowodowanie kolizji otrzymała mandat karny oraz punkty karne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Jakub 22 , 16.10.2020 22:21
Najlepiej jest komentować i krytykować każdemu zdrowemu się zdarzyć może... wiec du
e komentarze są tu chyba zbyteczne
marko, 16.10.2020 10:07
Jakie feralne skrzyżowanie.Przesiedli się z koni na fury i są efekty. Po prostu nie patrzą na znaki drogowe.
Czesław, 16.10.2020 08:29
Są ludzie, którzy mają pierwszeństwo wszędzie.
waciak, 15.10.2020 21:54
Skrzyżowanie nie jest "feralne", tylko kierowcy nie patrzą na znaki, stąd efekty. Skrzyżowanie całkiem całkiem, dużo miejsca, wszystko widać w każdą stronę z daleka.....niektórzy tylko znaków nie widzą
Pracownik synthos dwory 7, 15.10.2020 20:57
Trzeba być nie kumatym żeby się zderzyć na tym skrzyżowaniu. Powinni winnemu odebrać prawo jazdy.