OŚWIĘCIM. Na razie jest 120 tys. zł na WOŚP. Nie jest to ostateczna kwota. AKTUALIZACJA

14 stycznia 2019 , aktualizacja: 14 stycznia 2019 03:32 Autor: red
Fot. OCK

Fot. OCK

Oświęcimianie przekazali na zakup specjalistycznego sprzętu do szpitali dziecięcych około 120 tys. zł. Informację podało Oświęcimskie Centrum Kultury, które było lokalnym organizatorem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


- Pieniądze są nadal przeliczane i to nie jest ostateczna kwota - zastrzega Adam Kuta z OCK.


Za okazane serce i hojność organizatorzy z oświęcimskiego sztabu WOŚP bardzo dziękują.


Pieniądze zebrane w dniu finału ze wszystkich działań oświęcimskiego sztabu będą przekazane w całości na rzecz Fundacji WOŚP. Na ulicach Oświęcimia kwestowało 179 wolontariuszy – uczniów oświęcimskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz uczniów szkół podstawowych w Porębie Wielkiej, Grojcu i Rajsku.


W OCK wiele się działo artystycznie i muzycznie. Oświęcimski finał zakończyło „Światełko do nieba”, czyli pokaz laserowy.


Kwestowano także w innych miejscowościach naszego powiatu, m.in. w Kętach, gdzie zebrano ponad 95 tys. zł, w Przeciszowie – ponad 22 tys. zł, w Zatorze – 26,5 tys. zł, w Chełmku - ponad 22 tys. zł.

AKTUALIZACJA

W Oświęcimiu ostatecznie zebrano ponad 139,5 tys. zł - podało Oświęcimskie Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ula, 17.01.2019 13:05
Wyobraź sobie, że mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tey, 14.01.2019 21:51
Kogo to obchodzi???