OŚWIĘCIM. Na ścieżce historycznej "Pocztylion"

10 września 2018 Autor: adm
Fot. Muzeum Zamek

Fot. Muzeum Zamek

Z okazji 200-lecia poczty w Oświęcimiu, młodzież i dzieci ze szkół i przedszkoli miejskich wzięły udział w ścieżce historycznej „Pocztylion” zorganizowanej z okazji Święta Miasta Historycznie.

- W zajęciach uczestniczyły dzieci z przedszkola nr 16, nr 7, nr 16, nr 8 (Serafitki) oraz uczniowie ze szkoły podstawowej nr 1 w Oświęcimiu oraz klasy z Poręby Wielkiej - informuje Muzeum Zamek.

Ścieżka odbyła się w przestrzeni zamku, na wystawie czasowej „Ludzie listy piszą… 200 lat poczty w Oświęcimiu”, w wieży zamkowej oraz w ratuszu, podczas której przeprowadzono zajęcia plastyczne, zręcznościowe i interaktywne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy