OŚWIĘCIM. Nagrodą jest kampania za 100 tysięcy

21 października 2013 Autor: plin

Oświęcim bierze udział w turnieju organizowanym przez Onet.pl i Zumi. - Wygraną jest kampania promocyjna w portalach o wartości 100 tys. zł. Zachęcamy oświęcimian i te osoby, którym podoba się nasze miasto, do głosowania na miasto Oświęcim - mówią w oświęcimskim magistracie.

fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Miejscy urzędnicy zachęcają do odwiedzenia strony http://turniejmiast.zumi.pl. - Jedna osoba może oddać tylko jeden głos na dane miasto. Liczba głosów przeliczana jest na procent liczby mieszkańców, aby małe miasta miały taką samą szansę na wygraną, jak te większe. Głosowanie trwa do 7 listopada - informuje Urząd Miejski w Oświęcimiu.

 - Przed miastem wielka szansa - gramy o kampanię promocyjną w portalu Onet.pl i Zumi.pl o wartości 100 tys. zł netto. Zachęcamy wszystkich do głosowania - mówią w magistracie.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
@krysia, 25.10.2013 12:12
Jak jest do d...py to pakuj isę jedź szukać szczęscia gdzie indziej. Takie komentarze w niczym ci nie pomogą. Głosowac też mozesz na inne miasta.
krysia, 24.10.2013 10:17
A po co głosowac na Oświęcim jak i tak tu wszystko jest do d...y Za pare lat wszyscy z niego wyjadą
magda, 23.10.2013 11:48
i z tego co widzę codziennie można głosować
jfhfksdnc, 23.10.2013 11:47
@Głowica: przecież jest podany link do głosowania
misia, 23.10.2013 09:11
Głosujcie, przecież to tylko kwestia kilkunastu sekund Poniżej link do głosowania http://tu
iejmiast.zumi.pl/
sssP, 23.10.2013 07:35
Ja nie mogę co PO ma do tego głosowania. Ludzie zostawcie tą politę, Naprawdę mozna cos zrobic bez pitaszenia o PO PIS i prawdziwych Polaków. Poprostu tak z chęci.
Sprzedawca, 23.10.2013 07:21
Do abcdefg: Idź do lekarza i zacznij się leczyć. Takie fobie jak twoja - pisfobia - dzisiaj się leczy. Czy jak otwierasz lodówkę lemingu, to też widzisz PiS?
hotin, 22.10.2013 21:41
Ilu jest prawdziwych POwców w mieście to widać po ilości oddanych głosów.PS.No chyba,że p.o.Prezydenta nakaże wszystkim swym biurwom zatrudnionym na etat w ramach prac sPOłecznych oddać głos na TAK w godzinach urzędowania.Statystyki podniosą się o 500% gwarantuję.Problemem jednak może pozostać adres IP. Szkoda.Zaś byłaby relacja wideo z osiągnięć Tuskowego namiestnika.
Głowica, 22.10.2013 20:28
A może szanowna redakcja zamieściła by link do głosowania? http://tu
iejmiast.zumi.pl/
bez sensu, 22.10.2013 19:59
Promocja za promocję. To jak w loterii, w której jedyną nagrodą są losy uprawniające do ponownego losowania.
oświęcimianin, 22.10.2013 15:30
dziwi mnie fakt iż ponad 1000 odwiedzin w tym temacie czyli można powiedzieć że 1000 osób, może nawet i różnych i tak słabo z głosowaniem; ludzie do roboty głosować !!! można kogoś nie lubić, nie sympatyzować z nim ale głosować na miasto Oświęcim jako powiatowe (bo tylko te biorą udział) to czegoś tu nie rozumiem; rozumiem jakby to was coś kosztowało, a to tylko klikniecie i koniec
abcdefg, 22.10.2013 15:26
Sprzedawca a ciebie to chyba nawiedziły jakiem mamony lub inne społeczności które mówią że brzozę ścięto kilka dni przed katastrofą, albo co dowody przynoszą sąsiedzi i dają na wycieraczkę
magda, 22.10.2013 14:13
rozsyłajcie znajomym
mieszkanka, 22.10.2013 09:21
Przydałoby się podesłanie jakiegoś zdjęcia, przecież na pewno macie ich sporo ...a tam taka pustka przy nazwie
misia, 22.10.2013 09:05
Zagłosowałam, ale słabo to idzie, mamy tylko 270 głosów na razie.
sssP, 22.10.2013 07:29
Byłam zagłosowałam. Zastanawiam się co za problem? Łapki w góre
Sprzedawca, 21.10.2013 23:54
Na Onecie?? Tym żydowskim, antypolskim portalu?? Ja bym był ostrożny, bo to jest podejrzane. Nie wierzę, że Onet chce zrobić coś dobrego dla polskiego miasta.
łeee, 21.10.2013 23:19
Promocja - rzygać się chce