OŚWIĘCIM. Najprawdopodobniej Piotr Kućka

28 lutego 2014 Autor: plin

Do wyborów samorządowych gotują się też już w Solidarnej Polsce. Ostatnio pojawiły się, że pogłoski, że kandydatem SP na prezydenta Oświęcimia będzie Waldemar Łoziński. – Najprawdopodobniej naszym kandydatem będzie Piotr Kućka – prostuje Waldemar Łoziński.

Kandydatem SP na prezydenta Oświęcimia zostanie najpewniej Piotr Kućka

Kandydatem SP na prezydenta Oświęcimia zostanie najpewniej Piotr Kućka

Ostatnio pojawiły się przypuszczenia, że Solidarna Polska postawi w Oświęcimiu na radnego miejskiego Waldemara Łozińskiego. – Najprawdopodobniej kandydatem Solidarnej Polski na prezydenta Oświęcimia będzie Piotr Kućka – informuje Waldemar Łoziński. Kućka, radny, były przewodniczący rady miasta, postać dobrze znana w lokalnej polityce.

Raczej nie zanosi się na to, by oświęcimska prawica dogadała się i poparła jedną kandydaturę. Chociaż próby porozumienia się w tej kwestii były podejmowane.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

z boku, 06.03.2014 19:46
Czyli Gołdynia? Przecież przegrał wybory prezydenckie ze 3 razy, mała szansa na zwycięskiego przedstawiciela prawicy.
Alek, 05.03.2014 13:56
PAN KUĆKA NIE MA SZANS W WYBORACH
polish ham , 04.03.2014 20:46
<p>proponuje Staszka K.</p>
Oświęcimska Prawica, 04.03.2014 11:49
Wypowiem się ponad podziałami partyjnymi i wskażę kilka osób w porządku alfabetycznym. Nie wszyscy są z "mojej bajki". Odpowiedni poziom intelektualny, wiedzę, doświadczenie polityczne, poziom kultury osobistej, maniery, godne i dobre reprezentowanie miasta, itp. reprezentują w Oświęcimiu panowie: Chwierut, Gołdynia, Rydzoń. Reszta...o reszcie nie chce mi się pisać. Reszta ma ogromne braki i jeszcze długo musi się uczyć. Niektórzy, niestety z racji wieku (a także osobowości i charakteru) już niczego się nie nauczą i takich należy zawczasu eliminować perswadując im, żeby nie kandydowali.
z boku, 03.03.2014 17:56
kogo więc proponujesz??
Oświęcimska Prawica, 03.03.2014 16:20
<p>Nie, skądże znowu, wcale! Ja tylko dbam o poziom prawicy polskiej naszej , żeby nie była ona kojarzona z burakami, prostakami, gburami (...) itede, itepe. No powiedz, czy nie chcesz tego samego?</p>
z boku, 03.03.2014 10:29
"Oświęcimska Prawico" chyba ci Kućka bardzo zaszedł za skórę :)
pol_man, 03.03.2014 09:49
hotin na pPrezydenta.....ten pokaże na cko stać PiS :)
Oświęcimska Prawica, 02.03.2014 17:07
a feee, czemu jesteś taki...."zbok(u)"? Ja się nie boję, ja nie kandyduję, ja wiem, że Kućce nikt nie da rady. On jest taki...wielki i wspaniały i przyćmi wszystkich innych kandydatów. I niech nie myslo, że wygrajo, bo rady kućkogłowym nie dadzo!
z boku, 02.03.2014 10:49
Ten "oświęcimska prawica" i "prawica przeciw Kućce" to jakiś straszny krzykacz. Czego się Pan obawia? Kućka pokrzyżuje Panu plany startu? czy może za mocny kandydat się pojawił i już trzepiecie portkami?
Oświęcimska Prawica, 01.03.2014 23:09
Czy komitet wyborczy Piotra Kucki wykupi reklamę na telebimie zawieszonym na OCK-U? Czy też poprzestanie na naklejaniu plakatów wyborczych na płocie?
Oświęcimska Ultralewica, 01.03.2014 23:07
Piotr Kućka jest wymarzonym kandydatem naszym. Jest to człowiek skromny, wesoły, inteligentny, błyskotliwy, [ciach!], elokwentny, bardzo kulturalny wobec kobiet, ma ujmujące maniery. Wszystko, co czyni, czyni dla innych a nigdy dla siebie. Twierdzimy wręcz, że fotel prezydenta czy starosty to dla naszego kandydata zbyt mało, powinien on kandydować od razu do Brukseli. Piszcie proszę, co myślicie na temat naszego ultrakandydata
Prawica-przeciw-Kućce, 01.03.2014 23:03
Czy to prawda, że szanowny pan Piotr Kućka nie potrafił policzyć ilu miał uczniów w szkole i potem powiat musiał z budżetu zwracać dofinansowanie, jakie otrzymał zespół szkół? Może zwykli ludzie, szeregowi pracownicy podlegający starostwu zrozumieją, czemu nie mieli podwyżek albo lipne premie...Jak ktoś ma problemy z liczeniem pieniędzy...to wolę, żeby nie miał dostępu do moich (podatnika) pieniędzy.
pom, 01.03.2014 21:37
Najpierw niech rozliczy się ze swoich decyzji pełniący obowiazki Prezydenta. Najłatwiej sie jest wycofać na kolejną dochodową posadkę a cały wykonany przez siebie syf przekazać nastepcy.
hotin, 01.03.2014 20:51
Tu pewien lewak miał rację,że prawica może Chwierutowi zrobić dobrze ,bo się rozdrabnia i to jest oczywista ,oczywistośc! Szkoda,pani Beato Szydło -do dzieła!
stawowy, 01.03.2014 12:40
Czy to prawda ze na osiedlu Stare Stawy ma byc postawiony podobny szalet ja na Klasztornej? I ma byc za darmo?
Oświęcimiak, 01.03.2014 12:32
Panie Piotrze. Gratuluję Panu a nade wszystko mieszkańcom Oświecimia, którzy Panu zaufali.
radny, 01.03.2014 11:36
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Piotr Kućka, naszego klubu Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Wademar Łozinski, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! (...) To jeszcze ja – Waldemar , bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Waldemar.
Spoko, 01.03.2014 08:29
Piotr jest taką osobą która może połączyć całą prawicę , to w tej chwili najlepszy kandydat popieram popieram popieram....
hotin, 01.03.2014 00:41
Do szanownej Pani v-ce Prezes! Pani Beato Szydło,czy w Oświęcimiu ma być status-quo, czy tez walka o przejęcie władzy przez prawice na zawsze? Tym panom już dziękujemy a młodych prosimy o wspieranie !
lost, 28.02.2014 19:54
Kućka na prezydenta - no głupszego pomysłu już chyba nie było, gość co reprezentuje poziom , feeeee, jaki poziom, żaden poziom
@Oświęcimska Prawica:, 28.02.2014 19:52
Nie trudnij się plotkami i spójrz na swoje maniery. A na pytanie czy moja rodzina, przyjaciele bliscy Prezydenta w osobie Pana Piotra Kućka? Odpowiem zdecydowanie: TAK. Współczując w przypadku pozytywnego wyboru zmagań ze skutkami nieudolności poprzednika: sławna renowacja rynku. zadłużenie miasta, bezradrość radnych w ramach własnych waśni oraz animozji i braku współpracy, pieniądze podatników wyrzucane w przysłowiowe bagno.
pro, 28.02.2014 19:39
Pan Piotr Kućka jest doskonałym kandydatem na Prezydenta Miasta. Zawsze był bliski problemom nękającym mieszkańców. Przy tym skromny oraz obiektywny. Jest nam obecnie obojętna opcja polityczna, koligacje i układy ale ważny jest człowiek, mieszkaniec, osoba zaangażowana w rozwój Miasta.
radny, 28.02.2014 19:31
Do Oswiecimska prawica Człowieku wystarczy że będziesz biegł prosto przed siebie a ściana sama się znajdzie
roki, 28.02.2014 19:26
Jak patrzę na trzy lata rządów samozwanca to każdy będzie dużo lepszy byleby nie POpapraniec !!!
Nani, 28.02.2014 17:17
Pan Piotr Kucka to bardzo dobry kandydat szkoda że nie wygrał w poprzednich wyborach miasto wyglądałoby dużo lepiej a Rada Miasta nie byłaby w ciągłym konflikcie .
Oświęcimska Prawica, 28.02.2014 14:40
Piotr Kućka był przewodniczącym rady miasta Oświęcim w czasie prezydentury Janusza Marszałka i to on odpowiada za ówczesne gospodarowanie finansami miasta. W obecnej kadencji jako radny zasłynął tym, że protestował przeciwko instalacji telebimu na ścianie OCK, bo wolał, by ogłoszenia i plakaty zawieszać na płocie. Poza tym znane są jego wspaniałe-wspaniałe maniery, sposób bycia, itd., itp. Czy naprawdę chcecie takiego kandydata? Piszcie proszę, co myślicie na ten temat.
znowu, 28.02.2014 12:23
znowu się rozdrobnią i przegrają
jana, 28.02.2014 11:17
polityczne trupy wyciągane z szafy raz na 4 lata - Matula, Kućka, Rydzoń i jeszcze parę osób... Ale tak jest w tym naszym grajdołku. Tutaj prawda, że następna kampania wyborcza zaczyna się tuż po wyborach nie obowiązuje. Nikt przez 4 lata nie myśli o budowaniu, struktur, programie, najlepszych kandydatach do następnych wyborów. Na pół roku przed wyborami wyciąga się polityczne trupy, a nuż się który załapie, a wraz z nim wielu chętnych i spragnionych władzy. Jakaś wizja rozwoju Oświęcimia, realny program ... A kogo to obchodzi?
@Młody dumny, 28.02.2014 09:17
Żeby kogoś wystawić, to ten ktoś musi najpierw tego chcieć...i co on ma wspólnego z SP??
Osw. Prawica, 28.02.2014 09:05
Ugrupowania prawicowe będą więc miały 5 - 7 kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Oświęcim, z których każdy zbierze po kilka - kilkanaście procent poparcia zaś oświęcimska lewica najprawdopodobniej wystawi jednego ale silnego kandydata, który potrafiąc zjednoczyć różne środowiska "pozamiata" w pierwszej turze. I skończą się ploteczki kto jeszcze mógłby kandydować, kto chciałby oraz najważniejsze - kto się jeszcze nie skompromitował w tym mieście. Amen.
Młody dumny, 28.02.2014 08:53
To dobra kandydatura ....tak samo dobra jak i Starca , Matuli , Klisiaka na wojta A swietny kandydat jakim by byl pan dyrektor MDSM nie dostal " namaszczenia " czyzby wszyscy 'WIELCY" sie go obawiali