OŚWIĘCIM. Nastolatek potrącony przy wjeździe na stację paliw

09 września 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

We wtorek rano do kolizji drogowej na ulicy Dąbrowskiego w Oświęcimiu. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 21-letni bielszczanin kierując seatem podczas skrętu na stację paliw potrącił 16-letniego mieszkańca Oświęcimia, przechodzącego przez wjazd na stację benzynową.

Nastolatek doznał jedynie ogólnych potłuczeń, natomiast sprawca zdarzenia został ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

- Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów drogowych oraz zachowanie uwagi za kierownicą, aby uniknąć stania się sprawcą kolizji lub wypadku drogowego – podkreśla Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy