OŚWIĘCIM. Nawarzył sobie niezłego piwa. Pił podczas jazdy

07 stycznia 2019 Autor: red
OŚWIĘCIM. Nawarzył sobie niezłego piwa. Pił podczas jazdy

Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Bierunia. Jak się okazało, mężczyzna kierował samochodem na podwójnym gazie. Zwrócił uwagę funkcjonariuszy, bo pił piwo... podczas jazdy.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór. Tuż po godzinie 18 policjanci pilnujący bezpieczeństwa na w rejonie ulicy Dąbrowskiego w zauważyli kierowcę samochodu marki Kia Ceed, który jadąc popijał piwo.

- Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie. Dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. A kiedy zjechał na pobocze przystąpili do kontroli drogowej. Badanie stanu trzeźwości kierującego pojazdem 31-letniego mieszkańca Bierunia wykazało 0,86 promila alkoholu - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Polacy to jednak debile, 08.01.2019 22:26
Jutro zatrzymają kierowcę pijącego wódę w czasie jazdy.
abc, 08.01.2019 15:21
Brawo dla Policji! Trzeba eliminować pijących i pijanych i naćpanych z ruchu drogowego! Wysokie kary dawać i odrobek w szpitalach przy ciężko chorych, przy ofiarach wypadków albo przy seniorach. Niech się czegoś nauczą!
T, 07.01.2019 21:41
No debil...