OŚWIĘCIM. Nie zaciągnął ręcznego. Auto ruszyło w drogę

13 listopada 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Dzisiaj około godziny 5.20 roztargniony kierowca zaparkował swój samochód na parkingu przed Oświęcimskim Centrum Kultury przy ulicy Śniadeckiego. Kierowca jednak zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny.

Citroen zaczął się staczać w kierunku ulicy Śniadeckiego. Rozpędzony był tak mocno, że przejechał przez krawężnik i przejeżdżając ulicę „zaparkował” w zatoce autobusowej.

Całą sytuację zauważył patrol Straży Miejskiej, który zabezpieczył samochód, by nie doszło do nieszczęścia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Joanna, 15.11.2017 14:05
Widocznie citroenowi nie spodobał się parking przy OCK,więc postanowił gdzie indziej zaparkować.