OŚWIĘCIM. Nie żyje Jacek Potaczek, były radny oświęcimski. Miał 53 lata

09 września 2019 Autor: sz
Jacek Potaczek zmarł w wieku 53 lat.

Jacek Potaczek zmarł w wieku 53 lat.

W niedzielę rano w wieku 53 lat zmarł Jacek Potaczek - były radny miasta Oświęcim. W radzie miasta zasiadał w VI kadencji w latach 2010-2014 i reprezentował Prawo i Sprawiedliwość.

-Jacek by naprawdę bardzo dobrym kolegą. Znałem go od momentu rozpoczęcia mojej działalności samorządowej, w którą to właśnie Jacek mnie wprowadził. Zawsze skromny, pomocny, bardzo kreatywny człowiek – wspomina Zbigniew Starzec(PiS), wicewojewoda województwa małopolskiego.

-Trudno jest pogodzić się z tak przedwczesną śmiercią Jacka. Jego życie jest pięknym testamentem lubianego, życzliwego i uśmiechniętego człowieka, który zawsze był gotowy nieść pomoc każdemu, kto tego potrzebował. W tych trudnych chwilach pragnę przekazać wyrazy współczucia rodzinie i bliskim zmarłego – mówi radna oświęcimska, Sylwia Żak-Biesik. -Pamięć o nim pozostanie na zawsze w moim sercu – dodaje radna.

Zawodowo uczył wychowania fizycznego w Powiatowym Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu.

-Był bardzo zaangażowanym nauczycielem. Nie unikał trudnych wyzwać, był inicjatorem wielu dodatkowych zajęć – mówi Grażyna Gawłowska, dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu. -Miał bardzo dobry kontakt – dodaje.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
koleżanka, 26.09.2019 21:49
żegnaj Jacku...
ozns 85, 10.09.2019 16:49
Kiedy pogrzeb?
Absolwent-PZS Nr 3, 10.09.2019 15:29
Kolego były uczeń. W dzisiejszych czasach w młodym wieku to ludzie umierają na choroby cywilizacyjne jakimi są nowotwory i zawały. Także pytanie na co umarł jest zbyteczne lepiej się pomódl za jego duszę. Pozdrawiam
OSW, 09.09.2019 16:14
Starzec dobry jest .....znał to jak rozpoczął działalność samorządową.....razem wfu uczyli....może nie w tej samej szkole....ale przed dostaniem się do żłoba nie znali się.... dobre.....
Roman Gancarczyk, 09.09.2019 09:25
Zostaniesz w naszej pamięci! [*]
Były uczeń, 09.09.2019 08:51
Na co zmarł???