OŚWIĘCIM. Niedziela z Oszpicinem. Spacer z historią i "apką"

18 sierpnia 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Niedziela z Oszpicinem. Spacer z historią i "apką"

Miasto Oświęcim, Muzeum Żydowskie w Oświęcimiu oraz Café Bergson zapraszają 19 sierpnia na plac ks. Skarbka na ”Niedzielę z Oszpicinem”. Organizatorzy zachęcają, aby zabrać ze sobą smartfon lub tablet z zamontowaną wcześniej aplikacją “Oszpicin” oraz słuchawki. Aplikacja dostępna http://www.app.oshpitzin.pl.

Wymagana rejestracja dla uczestników w języku polskim: http://www.spacerpooswiecimiu.evenea.pl

Program:

Godz. 16 – prezentacja nowej aplikacji na urządzenia mobilne “Oszpicin. Historia żydowskiego Oświęcimia” (Café Bergson, pl. ks. Skarbka 2).

Godz. 16.30 – spacer po mieście z użyciem aplikacji w języku angielskim (walking tour in English) oraz polskim*

* Na spacer, który rozpocznie się od placu ks. Jana Skarbka, weź koniecznie smartfon lub tablet z zainstalowaną wcześniej bezpłatną aplikacją “Oszpicin” oraz słuchawki!

Aplikację, która powstała przy wsparciu finansowym UM Oświęcim, znajdziesz tutaj:http://www.app.oshpitzin.pl. Wymagana rejestracja dla uczestników w języku polskim: http://www.spacerpooswiecimiu.evenea.pl

Godz. 16.30 – “Dawno, dawno temu … podróż w czasie do dawnego Oświęcimia”. Warsztat dla dzieci od 6 lat. Prowadzenie: Julia Krzyśków (Café Bergson, pl. ks. Skarbka 2). Wymagana rejestracja: www.dawnotemu.evenea.pl

Godz. 17.30 – samodzielne zwiedzanie Muzeum Żydowskiego z użyciem aplikacji “Oszpicin”.

Godz. 19 – spotkanie autorskie z Markiem Tomaszem Pawłowskim, reżyserem filmu dokumentalnego “Dotknięcie Anioła” (Café Bergson, pl. ks. Skarbka 2).

Godz. 20.30 – projekcja filmu Dotknięcie Anioła (pl. ks. Skarbka)

Wydarzenie jest organizowane w ramach Festiwal Kultur na Starówce przygotowanego przez Urząd Miasta Oświęcim.

Honorowy patronat nad festiwalem sprawuje Prezydent Miasta Oświęcim.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy