OŚWIĘCIM. Nielegalny punkt z hot-spotami funkcjonował na Błoniach

20 czerwca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Kolejny nielegalny punkt z automatami do gier został zlikwidowany. Funkcjonował na os. Błonie. Wartość zarekwirowanych automatów oszacowano na 24 tysiące złotych.

Śledczy ustalili, że na osiedlu Błonie w pozornie zamkniętym budynku funkcjonuje w najlepsze lokal z hot spotami. Na początku tego tygodnia policjanci wspólnie z celnikami weszli do punktu, a następnie zabezpieczyli cztery funkcjonujące w nim automaty. Maszyny trafiły do Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie. Właścicielowi, jak również osobie, która wynajęła lokal, grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

- Pomimo grożących surowych konsekwencji w dalszym ciągu znajdują się osoby, które trudnią się tego typu procederem, a także znajdują się właściciele nieruchomości którzy nie interesują się pod jaką działalność wynajmują należący do nich lokal - kwituje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komedy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, dodając że policjanci i celnicy w dalszym ciągu będą bezwzględni w zwalczaniu tego nielegalnego oraz społecznie szkodliwego procederu.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy