OŚWIĘCIM. Nowy skład Rady Miasta. AKTUALIZACJA

22 października 2018 Autor: adm
Poprzednia Rada Miasta. Fot. UM Oświęcim

Poprzednia Rada Miasta. Fot. UM Oświęcim

Potwierdziły się nasze nieoficjalne informacje. Do nowej Rady Miasta weszło jedenastu przedstawicieli KWW Janusza Chwieruta i KWW Platforma.Nowoczesna. Prawo i Sprawiedliwość ma siedmiu reprezentantów, KWW KOS – dwóch, a Porozumienie dla Oświęcimia - jednego. Przed godz. 21 na stronie Państwowej Komisji Wyborczej pojawił się oficjalny komunikat

TUTAJ


W skład nowej rady weszli: Andrzej Jakubowski, Piotr Hertig, Ireneusz Góralczyk, Jacek Stoch, Tadeusz Hoła, Zygmunt Osoba, Barbara Pamuła (w miejsce Janusza Chwieruta, który ponownie został prezydentem miasta), Maria Pędrak, Paweł Warchoł, Michał Homa, Dariusz Grygoruk, Zbigniew Starzec, Kuczek Krzysztof, Waldemar Łoziński, Bożena Godawa, Jakub Przewoźnik, Michał Chrzan, Stanisław Biernat, Mariola Madej, Agnieszka Komendera, Jan Adamaszek.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Kuba, 24.10.2018 18:42
OSOBA,zaangażowany w sprawy mieszkańców
Ona, 23.10.2018 21:19
Nie ma w radzie Kasjan Wanat ciekawe to jest A pan Warchoł co tam robi skoro nic nie zrobił przez 4 lata
Pani prezes, 23.10.2018 21:16
Chrzan
Mariusz, 23.10.2018 18:57
Tja...Jaskółka to może odlecieć , razem z karierowiczem Łozińskim i kilkoma innymi ...radnymi , którzy tylko szmal chcą czesać nic innego .... Co za rada ??????
wyborcy, 23.10.2018 18:36
Osoba Zygmunt jest wspaniałym człowiekiem. Mężem i ojcem. Zaangażowanym w sprawy Oswięcimia i lokalnej społeczności. Gratulujemy wygranej Panie Zygmuncie.
tja, 23.10.2018 17:30
Tjjjaaa Jaskółka by wprowadził świeżość... eche...
Mariusz , 23.10.2018 16:43
Michał Chrzan w Radzie ??????? LITOŚĆ !!!!!!!! Kto głosował na człowieka , którego największym sukcesem w poprzedniej kadencyj było zrobienie sobie fotki z kierowcą ojca rydzyka ????????????????
jaki, 23.10.2018 15:19
czerwone krawaty to chyba znak rozpoznawczy tych co wyznają kaczyzm.
oświęcimianin, 23.10.2018 13:58
ludzie jacy wy jesteście tępi. Kandydował Jacek Stoch z PO i Reanta Stoch z KWW JCh (czyli też PO tylko farbowane) i dostał się Jacek Stoch a nie jego żona.
Wyborca, 23.10.2018 12:29
A co zrobiła poprzedniczka Pana Zygmunta Osoby, Pani Krystyna Gabryś???
, 23.10.2018 11:51
Co jest z tymi czerwonymi krawacikami
Doktor, 23.10.2018 10:33
Brakuje mi w nowej radzie kilku nazwisk, które wprowadziłyby na nowo do miasta solidność i pracowitość - w miejsce niewiedzy i bie
ości. Myślę o np. panu Jaskółce, panu Sobali... Gratuluję Pani Agnieszce Komendera.
, 23.10.2018 09:53
cyt; Kpina, 23.10.2018 03:19
Zygmunt Osoba? On już był i nic dla miasta nie zrobił. Kto go wybrał?
NIE MUSIAŁ NIC ROBIĆ-wystarczy ,że brał kase za nic.Ktoś na sztuke wybrany.
Zagubiony , 23.10.2018 07:22
Chrzan w Radzie Zasole - figurant. Katastrofa. Ale widocznie ktoś na niego glosuje. Mam pytanie: ile kosztujr nas podatników utrzymanie radnych ?
lelumpolelum, 23.10.2018 07:20
pani STOCH nie jest meżczyzna i gratuluje jej ze sie dostala,naprawde dobra kobieta.
Kpina, 23.10.2018 03:19
Zygmunt Osoba? On już był i nic dla miasta nie zrobił. Kto go wybrał?
, 22.10.2018 22:18
Ja się pytam kto głosuje na tego Chrzana...?
Oswiecimoffline, 22.10.2018 21:45
O rety, facet z pozytywną energią został radnym - wykorzystał swój stary baner i hasło sprzed 4 lat i patrzcie Państwo. Jest! Panom P. i W. czyli naszym najbardziej rzetelnym "dziennikarzom" radzimy to samo, bo przez następne lata ciśnienie będzie rosło, żeby w końcu zostać tym radnym xD
Anna, 22.10.2018 21:16
Wreszcie uwalili Adama Góralczyka ☺☺
Oświęcimianin, 22.10.2018 21:03
Pani Renata też, ale z listy KWW JCH KO
re: ?, 22.10.2018 21:00
Słabo zorientowany jesteś :)
?, 22.10.2018 20:14
Skąd macie te dane - chyba sprzed dwóch kadencji - w wyborach 2018 nie kandydował Jacek Stoch, ale jego żona Renata (albo to jakaś machloja całego ugrupowania?)
, 22.10.2018 17:17
11 Chwierut + PoNowoczesna, 7 PiS. 2 Kos 2018, 1 Oswiecimonline