OŚWIĘCIM. Od poniedziałku utrudnienia w centrum miasta. Rusza przebudowa ulicy Zaborskiej

27 maja 2020 Autor: red
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

W poniedziałek 1 czerwca rozpocznie się przebudowa ulicy Zaborskiej od ronda przy ul. Królowej Jadwigi do skrzyżowania z u. Jagiełły. Prace potrwają przez najbliższe trzy miesiące.

Początkowo zamknięty dla ruchu będzie odcinek od skrzyżowania z ul. Jagiełły do „mini” ronda z ulicą Sienkiewicza. Następnie zostanie zamknięty zostanie odcinek do skrzyżowania z ul. Królowej Jadwigi.

-Ulica na długości ponad 226 metrów zostanie przebudowana w zakresie jezdni, opasek drogowych, chodników, zjazdów, miejsc postojowych, zieleni, kanalizacji deszczowej. Znajdujący się w ulicy wodociąg wraz z przyłączami zostanie przebudowany przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

Koszt przebudowy ulicy wyniesie blisko 1 mln zł, z czego 500 tys. zł miasto pozyskało z Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy