OŚWIĘCIM. Od poniedziałku zmieni się ruch na ul. Chemików

10 czerwca 2017 Autor: red

To ważna informacja dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Od poniedziałku zostanie zamknięty odcinek ulicy Chemików od al. Tysiąclecia do ul. Zwycięstwa. Zarządca drogi zorganizował objazdy.

fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

-Na czas zamknięcia ulicy Chemików na odcinku od al. Tysiąclecia do ul. Zwycięstwa wyznaczono objazdy poprzez ul. Słowackiego, al. Tysiąclecia, Unii Europejskiej, a także drogami wewnętrznymi 1, B i E na terenie firmy Synthos – poinformował Marcin Sosiński z Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Banimex Sp. z o.o.

Tym samym objazdem będą jeździły również pojazdy komunikacji miejskiej. Na czas objazdów wyłączone zostaną przystanki „Dwory Cichy Kącik” na ulicy Chemików. Nowe przystanki powstaną na przebudowanym już odcinku ul. Chemików i Zwycięstwa oraz na przedłużeniu al. Tysiąclecia tj. wewnętrzna ulica E na terenie firmy Synthos.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy