OŚWIĘCIM. Od wczoraj zamknięty wiadukt na DK 44

04 czerwca 2019 Autor: red
fot. sz

fot. sz

Tak jak informowaliśmy wczoraj na facebooku, wiadukt na drodze krajowej nr 44 został zamknięty w samo południe. Remont wiaduktu ma potrwać około 2 miesiące.

Na stronie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad czytamy, iż objazdy zostały poprowadzone drogami wojewódzkimi nr 934, 780 oraz 933 przez miejscowości Kopciowice, Chełmek i Bobrek.

Samochody osobowe przejeżdżają jednak przez Babice w Gminie Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
@@@, 04.06.2019 21:03
Armagedon jazdy przez Chełmek!W kierunku Tychy !Zamkniete przejazdy kolejowe Chełmek i Bieruń Nowy 25 km 40 minut!
Tomasz, 04.06.2019 10:07
Powiedzcie tym debilem zarządu miasta żeby wyłączyli światło w Babicach