OŚWIĘCIM. Odpoczniesz i przeczytasz książkę w strefie wypoczynku na oświęcimskich bulwarach

16 czerwca 2017 Autor: sz

Na oświęcimskich bulwarach powstaje strefa wypoczynku. Nowe miejsce na letniej mapie Oświęcimia zostanie otwate w sobotę o godzinie 13. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 50 różnokolorowych leżaków. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wypożyczenia interesujących książek, które zostały zaproponowane przez pracowników Galerii Książki. Strefa wypoczynku na bulwarach będzie czynna od poniedziałku do piątku od 15 do 20, a w weekendy od godziny 13 do 20. W przypadku opadów deszczu w sobotę otwarcie strefy zostanie przesunięte na niedzielę. 

fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy