OŚWIĘCIM. Odwiedzający zapoznali się z ofertami pracy oraz ofertą szkół - ZDJĘCIA

31 marca 2017 Autor: sz

W czwartek w popularnym „Chemiku” odbyły się Powiatowe Targi Pracy i Edukacji. Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertami pracy przedsiębiorców oraz ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018. Swoje oferty prezentowali wystawcy zarówno z powiatu oświęcimskiego jak i spoza naszego powiatu. Targi zorganizowało Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy