OŚWIĘCIM. Ostrzegą o zagrożeniu atakami z powietrza

05 czerwca 2017 Autor: red

W czasie najbliższych trzech dni w Oświęcimiu zostanie przeprowadzony trening systemu powszechnego ostrzegania o zagrożeniu atakami z powietrza.

OŚWIĘCIM. Ostrzegą o zagrożeniu atakami z powietrza

Jak informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim w dniach od 6 do 8 czerwca br. zostanie przeprowadzony trening systemu powszechnego ostrzegania o zagrożeniu atakami z powietrza.

Trening taki, polega na przekazywaniu ćwiczebnych komunikatów ostrzegawczych, dotyczących naruszenia przestrzeni powietrznej Rzeczpospolitej Polskiej przez obiekty powietrzne, stwarzające potencjalne zagrożenie dla ludzkości.

 -W tych dniach Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Oświęcimiu, po odebraniu sygnału o zagrożeniu, uruchomi system alarmowania na terenie miasta Oświęcim poprzez wyemitowanie sygnału za pomocą syren alarmowych – informuje Katarzyna Kwiecień.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy