OŚWIĘCIM. Oświęcim na drugim stopniu podium w rankingu gmin przyjaznych inwestorom

19 maja 2017 Autor: sz

Podczas tegorocznej ósmej edycji konkursu „Gmina na 5!”, który ma wyłonić gminy najbardziej przyjazne inwestorom Oświęcim zajął drugie miejsce. Na najwyższym miejscu znalazło się Mrągowo, a tuż za Oświęcimiem Stawiguda.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Konkurs „Gmina na 5!” organizuje Instytut Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej. Badaniem relacji biznesowych objęto blisko 650 gmin w całym kraju.

-Studenci wcielili się w rolę tajemniczych klientów i przetestowali kontakty urzędów z potencjalnymi inwestorami.  Oceniano też informacje dostępne na stronach internetowych urzędów oraz kontakt mailowy z urzędnikami odpowiedzialnymi za relacje z biznesem – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

Nagrody wręczono na Forum „Gmina na 5!”, które odbyło się w kilka dni temu w Szkole Głównej Handlowej. Wyróżnienie dla Oświęcimia odebrał osobiście Janusz Chwierut.

–Wyróżnienie jest potwierdzeniem tego co dzieje się w naszym mieście. Tworzenie dobrych warunków dla inwestowania przyciąga kolejne przedsięwzięcia w sferze gospodarczej i co dla nas bardzo ważne także w branży hotelarskiej. Przynosi to nowe miejsca pracy, zmianę wyglądu miasta – komentuje Janusz Chwierut prezydent Oświęcimia.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy