OŚWIĘCIM. Otwarcie Tygodnia Kultury Beskidzkiej z problemami

30 lipca 2017 Autor: sz
fot. Jarosław Fiedor

fot. Jarosław Fiedor

Od soboty trwa 54. Tydzień Kultury Beskidzkiej. Podczas pierwszego dnia na scenie wystąpiły takie zespoły jak Ziemia Żywiecka z Żywca, Plamycze z Bułgarii, Wilamowice z Wilamowic, Sonja Marinković z Serbii oraz NILÜFER z Turcji.

Pogoda się udała, a ludzie dopisali. Nie obeszło się jednak bez problemów.

-Wczoraj podczas koncertu wystąpił problem techniczny ze sceną, musieliśmy przenieść kolejne prezentacje do sali – informuje Adam Kuta z Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Dzisiaj (niedziela) na scenie występują Kotarzanie z Brennej, Echo Jaworza z Ptaszkowej, Mazury z Londynu, Jodełki z Radziechów, Zornica z Zakopanego oraz Romanasul z Rumuni.

-Dzisiaj normalnie występy odbywają się już na zewnątrz – dodaje Adam Kuta.

Zobacz pełny program 54. Tygodnia Kultury Beskidzkiego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Sonar, 02.08.2017 07:31
Chyba najwyższy czas pomyśleć o amfiteatrze gdzie w cywilizowanych warunkach mogłoby być wiele imprez kulturalnych takich jak TKB, wiele innych i to niezależnie od aury. Wystarczy zobaczyć jak to wygląda w Wiśle czy Żywcu. A my co?