OŚWIĘCIM. Padł kolejny rekord. Zebrano 42 406 złotych na leczenie Lenki Kożuch

02 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. FB/MOWP

fot. FB/MOWP

W pierwszą niedzielę grudnia tradycyjnie odbył się Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Głównym celem tegorocznego wydarzenia była zbiórka pieniędzy na leczenie Lenki Kożuch, mieszkanki Dworów Drugich. Dziewczynka choruje na wyściółczak anaplastyczny trzeciego stopnia złośliwości.

-Ze zbiórki publicznej i darowizn udało się zebrać aż 42 406 złotych – informują organizatorzy. -To kolejny rekord, który pobiliście. Jesteście wspaniali – dodają.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy