OŚWIĘCIM. Patrycja Markowska gwiazdą pierwszego dnia Święta Miasta 2018

30 stycznia 2018 Autor: sz
fot. zasoby internetu

fot. zasoby internetu

Znamy już główną gwiazdę pierwszego dnia Święta Miasta Oświęcim 2018. Na scenie pojawi się Patrycja Markowska. Z naszych informacji wynika, że umowa jest już podpisana z wokalistką.

Tak więc na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapewne usłyszymy takie utwory jak: „Świat się pomylił”, „Za nas dwoje”, „Kołysanka” czy też „Dzień za dniem”.

Gwiazdą drugiego dnia będzie Anna Wyszkoni, o czym pisaliśmy już wcześniej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin, 01.02.2018 15:56
Czy to prawda,że zapraszający na Dni Miasta musza zapraszać wykonawców z tzw. POwskiej listy wykonawców?