OŚWIĘCIM. Patrycja Markowska gwiazdą pierwszego dnia Święta Miasta Oświęcim 2019. Na scenie pojawi się także Mig

21 lutego 2019 Autor: sz
fot. zasoby internetu

fot. zasoby internetu

Znamy już główną gwiazdę pierwszego dnia Święta Miasta Oświęcim 2019. 31 sierpnia na scenie pojawi się m.in. Patrycja Markowska oraz zespół Mig.

Tak więc na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapewne usłyszymy takie utwory jak: „Świat się pomylił”, „Za nas dwoje”, „Kołysanka” czy też „Dzień za dniem”.


Koncert Patrycji Markowskiej poprzedzi występ zespołu Mig, twórca takich przebojów jak „Wymarzona”, „Lalunia”, czy też „Ona jedyna”.


Wkrótce poznamy pozostałe zespoły, które wystąpią podczas Święta Miasta 2019.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rbk, 22.02.2019 21:02
A czy bedzie miała koszulke z napisem "UTUA"?
Miastowy, 22.02.2019 11:30
Brawo Pani Patrycja super śpiewa na pewno pójdę na Jej koncert, dziękuję Panu
Prezydentowi Chwierutowi, akurat nie lubię disco polo i większość ludzi tego nie słucha ale dzięki Panu Prezydentowi będzie coś dla każdego.
hotin, 21.02.2019 16:49
Nareszcie w Oświęcimiu wraz z koncertem zespołu MIG pojawi się muzyka,którą akceptuje większość mieszkańców! Gratuluję wyboru i liczę na więcej Disco Polo w naszym mieście.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76