OŚWIĘCIM. Pierwsza Gala Stand up… tylko dla widzów dorosłych

29 stycznia 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Pierwsza Gala Stand up… tylko dla widzów dorosłych

W ostatnią sobotę lutego o godzinie 19.00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się 1. Gala Stand up w Oświęcimiu. Na scenie pojawią się: Paweł Chałupka, Olka Szczęśniak, Bartosz Zalewski, Adam Van Bendler oraz Jasiek Borkowski.

-Przygotujcie się na prawdziwe show i sporą dawkę czarnego humoru i niebanalnych żartów. Będzie odważnie, bez litości, bez świętości i... tylko dla widzów dorosłych – mówi Adam Kuta z Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 60 zł można nabyć w kasie Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
inz.mamoń, 29.01.2019 17:13
kabarety...wysmiac,wykpić i jak w zapowiedzi "żadnych świętości"...
Jerk, 29.01.2019 10:47
Co to za kabaret? Czy ten kabaret się przebiera?