OŚWIĘCIM. Piesza wtargnęła na jezdnię wprost przed volkswagena

04 grudnia 2020 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W piątek około godziny 10.30 na ulicy Zaborskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Batorego w Oświęcimiu doszło do poważnego wypadku drogowego. To kolejne zdarzenie w ostatnich dniach z udziałem pieszych na drogach powiatu oświęcimskiego.

29-leni mieszkaniec Chełmka jadąc volkswagenem lupo, potrącił pieszą, która wtargnęła na jezdnię wprost przed nadjeżdżający pojazd.

-Nieprzytomna kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Piesza nie posiadała przy sobie żadnego dokumentu tożsamości, dlatego jej dane ustalają policjanci – dodaje rzeczniczka.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy