OŚWIĘCIM. Pijana oświęcimianka wszczęła awanturę na stacji paliw

12 października 2020 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Pijana oświęcimianka wszczęła awanturę na stacji paliw

W minionym tygodniu w nocy z środę na czwartek, tuż po godzinie 1.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu otrzymał zgłoszenie od pracowników jednej ze stacji paliw w Oświęcimiu, o kobiecie która wszczęła awanturę, po czym zaczęła szarpać jedną z pracowniczek stacji, a następnie uciekła.

-Informacja o zdarzeniu wraz z rysopisem poszukiwanej kobiety natychmiast została przekazana patrolującym miasto służbom. Już po kilkunastu minutach jeden z patroli powiadomił o zatrzymaniu kobiety pasującej do rysopisu sprawczyni. Kolejne ustalenia potwierdziły, że ma ona związek ze zdarzeniem na stacji paliw – informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, Małgorzata Jurecka.

48-letni mieszkanka miała blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Kobiecie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do 12 miesięcy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy