OŚWIĘCIM. Piknik średniowieczny już dziś!

24 sierpnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Piknik średniowieczny już dziś!

Miejska Biblioteka Publiczna Galeria Książki w Oświęcimiu, zaprasza dzisiaj na Piknik średniowieczny „Ale Historia”. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17.00 i odbędzie się przy Bibliotece od strony Alei Pisarzy.-Moc atrakcji zapewni Warownia Inwałd. Naszym Gościem specjalnym będzie Grażyna Bąkiewicz, autorka książki "Mieszko, ty wikingu" – informują organizatorzy.Podczas pikniku dzieci będą mogły m.in. malować, tkać na bardku, przymierzać rycerskie zbroje, lepić miseczki, a także walczyć z rycerzami.

Wstęp na Piknik jest wolny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy