OŚWIĘCIM. Pił alkohol i miał przy sobie amfetaminę. W domu policjanci znaleźli znaczną ilość marihuany...

27 marca 2017 Autor: red

29-letni mężczyzna pił alkohol w miejscu publicznym. I właśnie to przyciągnęło uwagę policjantów. Mieszkaniec Oświęcimia miał otrzymać mandat karny właśnie za to wykroczenie. Policjanci znaleźli jednak przy mężczyźnie narkotyki.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Zdarzenie miało miejsce na Osiedlu Błonie. Policjanci, którzy patrolowali osiedle w godzinach popołudniowych zauważyli dwóch mężczyzn spożywających alkohol w miejscu publicznym. Funkcjonariusze podjęli interwencję.

-W trakcie czynności policjanci ustalili, że są to dwaj mieszkańcy Oświęcimia w wieku 29 i 33 lat. Jeden z nich oprócz alkoholu posiadał przy sobie woreczek z niewielką ilością białej substancji – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

33-letni mężczyzna został ukarany mandatem, natomiast 29-letni oświęcimianin został zatrzymany przez policjantów w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. Mężczyzna trafił do oświęcimskiej komendy, gdzie tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczony proszek to amfetamina.

-Policjanci przeszukali miejsce zamieszkania podejrzanego, gdzie ujawnili i zabezpieczyli marihuanę, która mogła posłużyć do sporządzenia blisko 100 porcji narkotyku – podkreśla Małgorzata Jurecka.

29-letniemu mieszkańcowi Oświęcimia, za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy